تاریخچه لیدولند

می توانم با اطمینان بگویم که از هفت سالگی عاشق سوزن و نخ بودم  وقتی که توانستم ساده ترین برش برای لباس عروسکم را بدهم سوزن را نخ کنم و برای عروسک هایم لباس بدوزم  و حال 37 سال است که در زمینه تولید پوشاک بچه گانه فعالیت دارم.

ما لیدولند بسیار مسرور و خرسندیم که با تجربه فراوان در کار تولید و طراحی لباس کودک در طی سالیان, تجربه آموختیم و این تجربه را  بکار میگیریم تا بتوانیم برای کودکان شما لباسی راحت, بهداشتی و سلامت تولید کنیم.

تولیدات ما تماماّ با پارچه های صد درصد پنبه با رنگ های بهداشتی و تهیه شده و تکمیل در بهترین کارخانه جات داخلی و بعضاّ خارجی می باشد.  در قسمت چاپ تمام مواد رنگی دارای استاندارد اروپایی CE می باشد و مواد آلاینده ای در آن بکار نرفته و با پیشرفته ترین ماشین آلات چاپ آلمان و تماماّ اتوماتیک تولید می گردد. 

 

 

لیدولند در اینستاگرام

درباره ما

تمامی محصولات مجموعه ليدو با ٣٥ سال تجربه، با استفاده از بهترين و مرغوب ترين الياف پنبه و پيشرفته ترين ماشين آلات چاپ آلمان توليد مي گردد.

تمام مواد رنگي به كار رفته براي چاپ محصولات ليدو داراي استاندارد اروپايي CE مي باشد كه مواد آلاينده در آن به كار نرفته است.

ادامه مطلب

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…