صفحه1 از3

لیدولند یکی از بزرگترین و معتبر ترین تولید کننده ملزومات نوزادی، مفتخر به ارائه طرح چرخ و فلک است. محصولاتی که با طرح چرخ و فلک عرضه شده اند در دسته بندی زیر پوش های نوزادی قرار می گیرند.طرح چرخ و فلک از طرح های دخترانه لیدو به حساب می آید.این محصول شامل شانزده تیکه باز است. دوبل بلند - زیر دکمه بلند - دوبل کوتاه - زیر دکمه کوتاه - رکابی - زیر رکابی - شلوار - شورت پادار - پیراهن- تاپ - پیشبند - کلاه بندی -کلاه شیطونی -دستکش - پاپوش   و سایز بندی این کار از سایز صفر تا سایز شش موجود می باشد . 

لیدولند یکی از بزرگترین و معتبر ترین تولید کننده ملزومات نوزادی، مفتخر به ارائه طرح زوو است. محصولاتی که با طرح زوو عرضه شده اند در دسته بندی زیر پوش های نوزادی قرار می گیرند.طرح زوو از طرح های پسرانه لیدو به حساب می آید.این محصول شامل چهارده تیکه باز است. دوبل بلند - زیر دکمه بلند - دوبل کوتاه - زیر دکمه کوتاه - رکابی - زیر رکابی - شلوار - شورت پوشکی - پیشبند - کلاه بندی -کلاه شیطونی -دستکش - پاپوش   و سایز بندی این کار از سایز صفر تا سایز سه موجود می باشد . 

لیدولند یکی از بزرگترین و معتبر ترین تولید کننده ملزومات نوزادی، مفتخر به ارائه طرح قلب وستاره است. محصولاتی که با طرح قلب وستاره عرضه شده اند در دسته بندی زیر پوش های نوزادی قرار می گیرند.زیر مجموعه این محصول شامل چهارده تکه باز است :دوبل کوتاه- زیر دکمه کوتاه - دوبل بلند - زیر دکمه بلند - رکابی - زیر رکابی - شلوار - پوشکی - مانتو - سر همی- پاپوش- دستکش - پیشبند - کلاه

لیدولند یکی از بزرگترین و معتبر ترین تولید کننده ملزومات نوزادی، مفتخر به ارائه طرح خرس و توپ است. محصولاتی که با طرح خرس و توپ عرضه شده اند در دسته بندی پوشاک نوزادی قرار می گیرند.این طرح شامل دو رنگ قرمز و طوسی است .

لیدولند یکی از بزرگترین و معتبر ترین تولید کننده ملزومات نوزادی، مفتخر به ارائه طرح فوتبالیست است. محصولاتی که با طرح فوتبالیست عرضه شده اند در دسته بندی پوشاک بیرونی نوزاد قرار می گیرند.این محصول در سه رنگ بندی قرمز - آ بی - سبز قرار میگیردو شامل سرهمی و کلاه - بلوز و شلوار می باشد.

لیدولند یکی از بزرگترین و معتبر ترین تولید کننده ملزومات نوزادی، مفتخر به ارائه طرح گربه آواز خوان است. محصولاتی که با طرح گربه آوازخوان عرضه شده اند در دسته بندی پوشاک نوزادی قرار می گیرند.این طرح در سه رنگ سرمه ای - زرشکی - کرم  و شامل سرهمی و کلاه و همچنین بلوز و شلوار موجود می باشد . 

لیدولند یکی از بزرگترین و معتبر ترین تولید کننده ملزومات نوزادی، مختفر به ارائه طرح هلو کیتی است. محصولاتی که با طرح هلو کیتی عرضه شده اند در دسته بندی پوشاک نوزادی قرار می گیرند.این طرح شامل بلوز و شلوار دخترانه در چهار رنگ قرمز - صورتی - سرمه ای - کرم است و در سایزبندی یک تا شش است.

لیدولند یکی از بزرگترین و معتبر ترین تولید کننده ملوزمات نوزادی، مختفر به ارائه طرح گل و ژور است. محصولاتی که با طرح گل و ژور عرضه شده اند در دسته بندی زیر پوش های نوزادی قرار می گیرند.مزایای استفاده از محصولات لیدولند عبارتند از:

لیدولند یکی از بزرگترین و معتبر ترین تولید کننده ملزومات نوزادی، مفتخر به ارائه طرح جنگل ابر است. محصولاتی که با طرح جنگل ابر عرضه شده اند در دسته بندی زیر پوش های نوزادی قرار می گیرند.زیر مجموعه این محصول شامل شانزده تکه باز است :دوبل کوتاه- زیر دکمه کوتاه - دوبل بلند - زیر دکمه بلند - رکابی - زیر رکابی - شلوار - پوشکی - مانتو - سر همی - پیراهن - تاپ - شورت پادار - پاپوش - دستکش - پیشبند - کلاه و سایز بندی این محصول از سایز صفر تا سایز شش موجود است .  

 

لیدولند یکی از بزرگترین و معتبر ترین تولید کننده ملوزمات نوزادی، مختفر به ارائه طرح ببر است. محصولاتی که با طرح ببر عرضه شده اند در دسته بندی زیر پوش های نوزادی قرار می گیرند.مزایای استفاده از محصولات لیدولند عبارتند از:

لیدولند یکی از بزرگترین و معتبر ترین تولید کننده ملزومات نوزادی، مفتخر به ارائه طرح مداد رنگی قرمز است. محصولاتی که با طرح مداد رنگی قرمز عرضه شده اند در دسته بندی زیر پوش های نوزادی قرار می گیرند.زیر مجموعه این محصول شامل چهارده تکه باز است :دوبل کوتاه- زیر دکمه کوتاه - دوبل بلند - زیر دکمه بلند - رکابی - زیر رکابی - شلوار - پوشکی - مانتو - سر همی - شورت پادار - پاپوش - دستکش - پیشبند - کلاه و سایز بندی این محصول از سایز صفر تا سایز شش موجود است .  

صفحه1 از3

لیدولند در اینستاگرام

درباره ما

تمامی محصولات مجموعه ليدو با ٣٥ سال تجربه، با استفاده از بهترين و مرغوب ترين الياف پنبه و پيشرفته ترين ماشين آلات چاپ آلمان توليد مي گردد.

تمام مواد رنگي به كار رفته براي چاپ محصولات ليدو داراي استاندارد اروپايي CE مي باشد كه مواد آلاينده در آن به كار نرفته است.

ادامه مطلب

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…